“Izcils produkts vienmēr uzvar”: Dash Core izpilddirektors apgalvo, ka Bitcoin varētu paslīdēt

Lai gan Bitcoin (BTC) ir virzīts kā alternatīva centrālajām bankām, padarot to par visas kriptonauda ekosistēmas galu un beigām, daži baidās, ka projekta izredzes ir ierobežotas. Daži meklē alternatīvu blokķēžu pieaugumu, piemēram, Ethereum, un citi, izņemot aktīvu monetāro politiku un mērogošanas risinājumus, kas laika gaitā klibo. Dash Core izpilddirektors, galvenais DAO finansētais DASH kriptogrāfijas uzturētājs, nesenā intervijā uzkāpa uz šo Bitcoin skepticisma grupu.

Dash CEO’s Crypto Vision

Nesen iznāca tirdzniecības publikācija BreakerMag veikta intervija ar Raienu Teiloru, kurš kļuvis par vadošo nozares vadītāju. Kaut arī liela daļa sarunas bija vērsta uz kriptovalūtu Dash, it īpaši Teilora iesaistīšanos ekosistēmā, BreakerMag pieskārās intervējamās domas par Bitcoin. Ticiet vai nē, Teilora teiktais nebija gluži skaists.

Atbildot uz jautājumu par Dash decentralizācijas līmeni, Dash Core grupas vadītājs atzīmēja, ka viņa izvēlētā kriptovalūta ir “vairāk decentralizēta” nekā BTC. Viņš apgalvoja, ka pašreizējā stāvoklī ir tikai seši kalnrači, kas vada Bitcoin Blockchain, salīdzinot ar Dash 4500+ masternodiem, kas spēlē žetonus, lai iegūtu cenu ķēdes pārvaldībā. Tādējādi Teilors, bijušais McKinsey darbinieks, secināja:

“Es nevaru norādīt uz sešiem cilvēkiem, kuri kontrolē Masternode slāni. Tas faktiski nodrošina papildu drošību daudzos aspektos. Iespējams, ka mums nav tik daudz jaukšanas spēka. Bet jaucējspēks nav vienīgais veids, kā aizsargāt tīklu. ”

Teilors turpināja šo domu gājienu, pievēršot uzmanību Bitcoin it kā bagātīgajiem trūkumiem. Viņš viennozīmīgi paziņoja, ka netic, ka kriptonauda ilgtermiņā izdzīvos, piebilstot, ka zibens tīkls, kas plānots uzskatīt par jauninājumu, kas Bitcoin noved no novecojušas tehnoloģijas uz globālu maksājumu mehānismu, “nav risinājums. ” Dash karsējmeitene piebilst, ka, tā kā Bitcoin protokolam trūkst pārvaldības ķēdē, tam būs grūtības pielāgoties jaunatklātajām tirgus vietām, atšķirībā no projekta, kurā viņš dzīvo. Bet tas nebija tālu no viņa tirādes beigām.

Viņš piebilst, ka cilvēki pārvērtē tīkla efektus, kurus BTC reklamē kā lielāko kriptovalūtu, atsaucoties uz divdomu starp tiem, kas reklamē Betamax priekšrocības un VHS lentes pieaugumu. Teilors secina, ka kriptovalūtas gadījumā Bitcoin ir līdzīgs Betamax, un citus projektus (viņš nenorādīja, kurus) var pielīdzināt VHS – norādot, ka laika gaitā un tehnoloģiju attīstībai Betamax varētu paslīdēt, neskatoties uz sākotnējo pieņemšanu.

Pašlaik joprojām dominē Bitcoin

Kaut arī paliek jautājumi par Bitcoin ilgtermiņa izredzēm, nesen tika pierādīts, ka aktīvam joprojām ir dzelzs saikne ar kriptonauda tirgu.

JP Thor, vadošais nozares pētnieks, nesen atzīmēja, izmantojot a Vidēja ziņa ka, ja ņemat vērā apjomu (likviditāti), ko viņš izdarīja, apkopojot 12 mēnešu tirdzniecības aktivitāti, Bitcoin nebūt nav miris ūdenī. Thor raksta, ka Bitcoin dominance likviditātes veidā faktiski ir krietni virs tirgus kapitalizācijas novērtētajiem 50%. Faktiski Bitcoin pastāvīgais dominējošā stāvokļa rādītājs pārsniedz 80%, kas šajā lejupslīdē ir tendēts tikai augstāk.

Savukārt Ethereum ir nedaudz ~ 7%, bet altkoīni aizņem pārējo sakāmvārdu pīrāgu. Un līdz ar to tika secināts:

“Patiesībā, ņemot vērā tikai Top 5 monētas, BTC (20%) pārņem vairāk nekā 85% tirgus… CoinMarketCap’sTirgus dominance ” ir kļūdains, jo tas neietekmē likviditāti, un ziņotie 55% ir ievērojami nepietiekami. “

Daži apgalvo, ka tā noturība ir ilgstoša. Fundstrat pārstāvis Toms Lī pastāstīja CoinTelegraph, ka BTC ir šeit, lai paliktu tikai pirms dažiem mēnešiem. sekojot šim quip up ar:

“Tas joprojām ir agrākās kriptogrāfijas dienas, un tas drīz kļūs par jaunu aktīvu klasi. Tātad [šiem faktoriem] būs daudz augstākas cenas … pieņemšana pieaugs. un ka mums ir institucionāli investori, kuriem būs iespējas ieguldīt. ”

Pavisam nesen Brendans Blumers, viens no EOS ķēdes pārstāvjiem, apgalvoja, ka Bitcoin piesaistīs vilces spējas kā vērtības krājumu, ļaujot tam galu galā izspiest zeltu.

Fotoattēls: André François McKenzie vietnē Unsplash

ČivinātDalīties1DalītiesWhatsApp

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map