Mnoho členů komunity se nedávno začalo ptát na nejbezpečnější a nejbezpečnější Token ERC20 peněženky. S rozkvětem projektů založených na ethereu a novým tokenem založeným na ethereu na trhu každý druhý den, zájem o peněženky ERC20 pro mě nepřekvapuje.

Ethereum je dnes nejoblíbenější platformou blockchainu pro chytré smlouvy a DApps více než 550 žetonů hostované na něm. To přirozeně vyžaduje potřebu získat bezpečnou a zabezpečenou peněženku s tokeny ERC20.

Tyto tokeny se nazývají tokeny ERC20 nebo tokeny založené na ethereu, protože všechny se v raných fázích implementace řídí podobnou sadou pravidel. (Přečtěte si více: Článek ERC20)

Časem tyto tokeny určitě zvýší hodnotu a potenciálně vás zbohatnou, pokud je budete dlouhodobě udržovat v bezpečí. Proto si myslím, že je vhodné ukládat tokeny ERC20 do peněženky s následujícími funkcemi:

 • Soukromé klíče – Peněženky, kde ovládáte své soukromé klíče.
 • Snadnost použití – Elegantní uživatelské rozhraní pro snadné použití.
 • Rozvojová komunita – Aktivní rozvojová komunita.
 • Záloha & bezpečnostní – Funkce zálohování a obnovení.
 • Kompatibilita – Kompatibilní s různými operačními systémy.

Níže jsou uvedeny některé peněženky ERC20, které splňují tyto standardy.

Nejlepší dostupné peněženky ERC20

1. Ledger Nano S [hardwarová peněženka]

O Ledger Nano S jsme na našem blogu hovořili nespočetně podrobně, o jeho funkcích a o tom, jak na nás vždy zapůsobí. Opakuji, toto je nejlepší peněženka na kryptoměny, o kterou můžete požádat.

Má aktivní vývojový tým s vestavěnými bezpečnostními funkcemi PIN, seedovací klíče a přístupová hesla pro zabezpečení vašich tokenů ERC20. Nejen to, ale také podporuje více než 20 kryptoměn v jednom zařízení a je neustále ve vývoji, aby zajistil další měny. (Které kryptoměny podporuje peněženka Ledger?)

Na Ledger Nano S můžete použít jakýkoli token ERC20. Je to také nejlevnější hardwarová peněženka s více měnami za 65 $. (Také v tomto oficiálním výukovém programu se dozvíte, jak používat tokeny ERC20 na Ledger Nano S)

Podívejte se na toto video kanálu Coinsutra na YouTube a zjistěte, jak nastavit váš Ledger Nano S..

Kupte si Ledger Nano S hned teď

2. Atomic [Desktop Wallet + Mobile]

Atomic Wallet je pravděpodobně nejlepší aplikací pro tokeny ERC20, protože vám umožňuje ukládat VŠECHNY z nich na jednom místě. Atomic v podstatě představuje rozhraní, které se připojí k několika průzkumníkům bloků Ethereum a odráží rovnováhu vašich tokenů. Vše, co musíte udělat, je pouze zadat adresu smlouvy do příslušného pole a užít si, že máte všechny své tokeny na jednom místě.

Aplikace je plně decentralizovaná a šifruje vaše soukromé klíče v zařízení, které používáte, takže máte plný přístup a kontrolu nad tokeny. Při práci s Atomicem bych doporučil, abyste si svou mnemotechnickou počáteční frázi uložili na bezpečném místě.

Atomic jde mobilní, takže bude moci spravovat všechny vaše tokeny ERC20 v aplikaci pro Android. Pro zařízení iOS však bude aplikace také k dispozici.

Když už mluvíme o ERC20, stojí za zmínku, že Atomic Wallet má svůj nativní token ERC20 s názvem AWC. Jednu můžete také uložit a spravovat v peněžence a obchodovat s ní na IDEX, jedné z největších decentralizovaných burz.

(Přečtěte si recenzi atomové peněženky)

Stáhněte si atomovou peněženku

3. Důvěřujte [mobilní peněženka]

Trust wallet je mobilní peněženka, která si v poslední době získala docela slušný výkon poté, co ji získala Binance.

Trust wallet je peněženka pro tokeny ERC20 založené na ethereu a ethereu a tokeny ERC223. Zde v této peněžence je váš soukromý klíč uložen pouze místně a chráněn mnoha vrstvami zabezpečení.

Pomocí této peněženky můžete odesílat, přijímat, ukládat a sledovat ethereum (ETH), ethereum Classic (ETC), Callisto (CLO) a více než 30 000 podporovaných tokenů ERC20, včetně EOS, OmiseGO, Qtum, Kyber Network, EOS, BAT, TenXPay a Augur.

Trust peněženka funguje také jako prohlížeč Web3, který umožňuje interakci s decentralizovanými aplikacemi (DApp) přímo z aplikace.

Stáhněte si Trust Wallet

4. Trezor [hardwarová peněženka]

Peněženka Trezor je jednou z nejstarších hardwarových peněženek v kryptosféře a není žádným překvapením, že podporuje všechny tokeny ERC20.

Stejně jako Ledger, i Trezor přichází s obrazovkou OLED, funkcí seed key, ochranou PIN kódem a přístupovými frázemi k zabezpečení tokenů ERC20. Vývojový tým společnosti Trezor je také v komunitě velmi aktivní a respektovaný.

Trezor je určitě další hardwarová peněženka, kterou můžete použít pro jakýkoli typ tokenu ERC20. Tady je oficiální průvodce pro používání tokenů ERC20 na zařízení Trezor.

Trezor je k dispozici ve 3 barvách – bílé, šedé a černé – a stojí 110 $.

Kupte si Trezor hned teď

5. MyEtherWallet [Web + mobilní peněženka]

MyEtherWallet je moje peněženka, pokud jde o správu tokenů ERC20.

Byl jsem HODLING mé PAY, CVC a další tokeny ERC20 na MyEtherWallet bez problémů a stížností.

MyEtherWallet je webová open-source peněženka napsaná v Javascript. Jedná se o uživatelsky přívětivou aplikaci pro zabezpečení etheru, tokenů ERC20 a interakci s inteligentními kontrakty.

Tvrdí, že je offline peněženka, protože ke generování potřebných dat používá prohlížeč zařízení a na serverech MyEtherWallet se nikdy nic neukládá. Získáte také kontrolu soukromého klíče, takže pro zabezpečení svých finančních prostředků nemusíte důvěřovat žádné třetí straně.

Jelikož se však jedná o horkou peněženku, je nejlepší si na ni neukládat spoustu finančních prostředků. Ale pokud používáte MyEtherWallet s Ledger Nano S, je to ta nejlepší peněženka, která se má použít, protože vaše prostředky nemohou být odcizeny.

Na jeho rozhraní webového prohlížeče můžete dokonce použít ERC20 uložený na Trezor nebo Ledger Nano S přes MyEtherWallet. (Podívejte se na našeho průvodce MyEtherWallet tady)

Nyní použijte MyEtherWallet

6. MetaMask [Webová peněženka]

Webová peněženka MetaMask

MetaMask je další oblíbená peněženka Ethereum, kterou miluji a je také zdarma k použití.

Je to jako prohlížeč pro přístup k síti Ethereum. Umožňuje nejen ukládat a odesílat etherea, ale také vám umožní spravovat na něm tokeny ERC20.

MetaMask-tokeny

Má také aktivní vývojový tým, který vytvořil MetaMask takovým způsobem, že máte vždy kontrolu nad svými prostředky prostřednictvím klíčového klíče, který získáte během počátečního nastavení.

 • Přečtěte si naši recenzi MetaMask

Má intuitivní design, kde můžete plynule přepínat mezi testovací sítí a hlavní sítí Ethereum. Zde je video představující, jak MetaMask funguje:

Stáhněte si MetaMask

7. Peněženka s tokeny Guarda ERC20

Ať už přesouváte tokeny ERC20 nebo přijímáte tokeny z nového projektu, Guarda je skvělá peněženka, kterou budete chtít vyzkoušet. Kromě tokenů ERC20 podporuje Guarda více než 40 mincí a více než 10 000 dalších tokenů.

Peněženka Guarda je k dispozici na počítači, mobilu, na webu a jako rozšíření prohlížeče. Desktopová aplikace Guarda je k dispozici pro macOS, Windows a Linux. Obchodníci si také mohou stáhnout mobilní peněženku dostupnou pro Android a iOS. Rozšíření o chrom umožňuje obchodníkům ukládat, odesílat nebo přijímat tokeny ERC20.

Kromě ukládání a obchodování s tokeny ERC20 má Guarda zabudovaný generátor tokenů. Díky tomu může kdokoli vygenerovat své vlastní tokeny ERC20 uvnitř Guarda. Ať už jsou to generované tokeny z platformy Guarda, nebo vaše vlastní tokeny ERC20 z jiného projektu, peněženka Guarda vaše informace neukládá. Uložíte si do zařízení své vlastní soukromé klíče a máte plnou kontrolu nad svými prostředky.

Bez ohledu na to, zda obchodujete nebo chcete generovat tokeny ERC20, měli byste vyzkoušet peněženku Guarda.

Stáhněte si peněženku Guarda

8. Coinomi [mobilní peněženka]

Coinomi je populární mobilní peněženka s více měnami, která se proslavila podporou rozdvojených mincí. Ale stejně jako peněženka, která má aktivní komunitu a aktivní vývojový tým, podporuje Coinomi také tokeny založené na ethereu a ethereu (aka tokeny ERC20).

Tato peněženka také neustále udržuje kontrolu nad vašimi prostředky, protože se jedná o peněženku HD s kódem PIN, klíčem seed a funkcí přístupové fráze, kterou můžete kdykoli aktivovat.

Funkce tokenů však není ve výchozím nastavení na Coinomi aktivní, proto je nejprve nutné ji nastavit a poté povolit možnost tokenu přidáním vybraných tokenů.

Takto to děláte:

 • Přejděte do sekce přehledu peněženky a klikněte na „+ TOKENS“

Coinomi - přehled

 • Kliknutím na „Ethereum“ zobrazíte tento seznam tokenů

Přidat-ETH tokeny

 • Nyní vyberte svůj token a klikněte na „DOKONČIT“

Přidání tokenu etherea

V současné době je k dispozici pouze pro Android. Podpora iOS bude brzy k dispozici.

Stáhněte si Coinomi zde

Top 8 peněženek ERC 20

Pokud budete pozorně sledovat, je správné říci, že ekosystém Ethereum nesmírně dospěl. Proto byste neměli čelit žádným potížím při hledání správného tokenu ERC20 pro sebe.

Další dvě peněženky Ethereum a ERC20 na mém radaru ke kontrole jsou:

 • Eidoo

To je prozatím z mé strany vše. Doufám, že tento seznam peněženek ERC20 vám pomůže učinit správné rozhodnutí při výběru, kam uložit tokeny založené na etherea.

Rád bych slyšel vaše zkušenosti, pokud jste použili některou z výše uvedených peněženek nebo jakoukoli jinou peněženku ERC20.

Dejte mi vědět své myšlenky v komentářích níže!

A pokud se vám tento příspěvek bude hodit, sdílejte ho se svými přáteli na Facebooku & Cvrlikání!

Líbil se vám tento článek? Zde je několik dalších článků, které byste si neměli nechat ujít:

 • Top 7 kryptoměn na HODL pro inteligentní pasivní příjem
 • Bitcoinové peněženky, které podporují poplatky za vlastní transakce
 • Kolik poplatků za transakci bitcoinu byste měli platit za potvrzenou transakci?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me