Recenze peněženky Guarda 2021: Poplatky, funkce, zabezpečení a další

Je Guarda bezpečná peněženka?

Pokud používáte peněženku Guarda k ukládání kryptoměn?

Najdeme odpověď na všechny tyto v této podrobné recenzi Guardovy peněženky.

Peněženka Guarda je peněženka s více kryptoměnami, která svým uživatelům nabízí peněženku bez úschovy. Peněženka je k dispozici pro stolní počítače, mobilní zařízení, web a k dispozici je i chromové rozšíření. Registrují společnost v Estonsku (Evropa).

Jako peněženka s více měnami Guarda podporuje obrovskou škálu aktiv (více než 40 hlavních blockchainů a více než 10 000 tokenů v tuto chvíli).

Počínaje základy jako Bitcoin a Ethereum, vývojový tým zkrotil a integroval i náročné mince jako Monero, Verge a Zcash.

Guarda je také jednou z mála peněženek, která podporuje také populární token BEP2 (řetězec Binance). Guarda se stala průkopníkem technologie ZEC Shielded implementací legendárních anonymních transakcí do své open-source peněženky Android.

Tato služba svým uživatelům také poskytuje několik užitečných nástrojů pro správu digitálních aktiv: nejpozoruhodnějšími rysy jsou pravděpodobně vestavěná kryptoburza, nákup kryptoměny za fiat peníze a Guarda Token Generator. Na to vše se podíváme v nadcházející části.

Vlastnosti peněženky Guarda:

  • Multiplatformová kryptoměna peněženka
  • Vestavěná směnárna založená na Změnit nyní.
  • Lehká váha
  • Uživatelsky přívětivý a snadno použitelný na všech platformách.
  • Interakce s jakýmkoli používáním DApp Guarda Chrome rozšíření.

Peněženka pro více operačních systémů:

Peněženka Guarda je k dispozici pro všechny hlavní operační systémy, včetně stolních a mobilních zařízení (Android a iOS). Jelikož je vysoce bezpečným úložištěm kryptoměny, je ideální pro každodenní použití.

Široká škála podporovaných kryptoměn:

Jak již bylo zmíněno dříve, Guarda podporuje více než 40 blockchainů a více než 10 000 tokenů. Je pravděpodobné, že vaše většina mincí může být uložena v peněžence Guarda.

Záložní peněženka nebo záložní soukromý klíč mince:

Můžete si vzít zálohu Guarda peněženky s oddílem zálohování a klíče. Záložní soubor se stáhne ve formátu TXT a pro obnovení ze zálohy budete potřebovat záložní soubor a heslo (vytvořeno v době registrace). Také, kdykoli přidáte nový token, musíte si znovu vzít zálohu. Když použijete nový token na peněžence Guarda, Guarda vám to automaticky připomene zobrazením červené tečky vedle loga.

V minulosti možná existovaly případy, kdy si vyzvednutou minci vyzvednete pomocí Coinova soukromého klíče. Pomocí Guardy můžete exportovat soukromý klíč jednotlivých mincí a importovat je pro vyzvednutí vidlicových mincí.

Pokud si někdy budete chtít změnit peněženku, můžete pomocí soukromého klíče během několika sekund obnovit ze staré peněženky do peněženky Guarda.

Váš klíč, vaše peněženka:

Guarda je nevázaná peněženka, což znamená, že nikdy neukládají vaše soukromé klíče a vy vlastníte všechny své mince. Při používání jakékoli krypto peněženky je třeba mít na paměti jednu zásadní věc. Protože soukromé klíče a zálohy jsou generovány na zařízení uživatele a šifrovány pomocí Advanced Encryption Standard (AES). Nikdy se neposílají přes internet. To znamená, že máte úplné vlastnictví peněženky.

Integrace s Ledger:

Guarda nabízí integraci s oblíbenou peněženkou Ledger (hardwarová peněženka) a bez problémů funguje ve webové peněžence Guarda v prohlížeči Chrome, Mozilla Firefox nebo Opera. Tato funkce vám umožní vychutnat si přátelské intuitivní rozhraní Guarda a zabezpečení Ledger zařízení na podnikové úrovni.

Koupit mince:

Guarda nabízí službu nákupu mincí přímo z peněženky. V závislosti na vaší poloze můžete nakupovat pomocí kreditní karty nebo dokonce bankovním převodem. Bankovní převod zajišťuje Coinify a nákupy kreditních karet zajišťuje Simplexcc.

Ve většině scénářů není potřeba postupů AML / KYC.

Při výměně mincí má však Changenow automatizovaný systém řízení rizik, který označuje transakce a uživatelé mohou být požádáni o vyplnění KYC. Jedná se spíše o požadavek třetí strany a bylo by dobré být připraven na požadavek KYC při výměně mincí pomocí služby Change now prostřednictvím Guarda nebo jiných podobných služeb.

Guarda poplatky:

Guarda účtuje standardní transakční poplatky za zasílání kryptoměn. Nahoře není žádná provize a praktické odesílání kryptů přes Guarda (kromě poplatků za těžbu) je zdarma.

Závěr: Guarda recenze

Guarda je tu už nějakou dobu a neustále přispívá a inovuje, aby zpřístupnil krypto všem. Jsou také v čele přidávání nových coinů a integrace s novými blockchainy. Díky tomu je Guarda solidní volbou pro peněženku, která je k dispozici pro stolní počítače, mobilní zařízení a web.

Jako nevázaná peněženka Guarda zajišťuje, že se zaměřují na inovace a nechávají uživatele skutečným vlastníkem mince. Integrace Ledger s webovou peněženkou je chvályhodná a těším se, až bude integrace v budoucnu k dispozici pro aplikace Guarda. Celkově je Guarda vynikající volbou pro každodenní krypto peněženku.

Stáhněte si peněženku Guarda

  • Dejte mi vědět o vašich názorech a názorech na peněženku Guarda.
  • Co se vám na Guardovi líbí a nelíbí?

Těším se na váš názor v sekci komentářů níže.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map