Kurzy blockchainu: Staňte se budoucím technologickým vůdcem! V posledních několika letech se technologie blockchainu změnila z eklektického koníčka na další velkou věc ve financích a poptávka po kurzech blockchainu prudce vzrostla!

Technologie blockchain, která začala jako prostředek k posílání peněz od osoby A k osobě B, jak ji navrhl dosud neznámý Satoshi Nakamoto, se rychle stala nejžhavější technologií od vynálezu internetu.

To, co bývalo miláčkem podzemních krypto nerdů, přijaly některé z největších společností na světě.

Rychlé vyhledávání klíčového slova „blockchain“ v Trendech Google vám ve skutečnosti ukáže míru veřejného zájmu o dané téma za posledních 5 let.

Podle grafu to vypadá, že zájem vyvrcholil kolem roku 2017, je však celkem evidentní, že zájem opět vyvrcholí, jakmile se trh zvedne.

Kryptoměna jde do hlavního proudu

Hlavně díky bitcoinu a ethereu se kryptoměny staly součástí obecného zeitgeistu. Otevřeli mysl lidí možnostem technologie blockchain. Nejen, že existuje několik blockchainových společností s investováním miliard dolarů, ale ukázalo se, že existuje mnoho velkých společností, které si začaly pohrávat s myšlenkou začlenit blockchain do svého systému.

Podívejme se na některé statistiky, které vám poskytnou dobrý nápad pro poptávku po blockchainových technologiích.

Výše uvedený graf poskytuje dobrou představu o tom, kolik peněz ICO za ta léta vydělaly. Chceme, abyste se podívali na částku, o kterou se každoročně zvyšuje financování ICO.

V roce 2016 se ICO podařilo získat 252 milionů $. V roce 2017 však ICO vydělaly téměř 7 miliard dolarů, což je téměř dvojnásobek pouze v první polovině roku 2018.

Kurzy blockchainu: Co nám tato čísla říkají?

V blockchainovém prostoru existuje obrovská poptávka po investičních příležitostech. Ukázalo se, že protože v prostoru je tolik peněz, je také velký počet dostupných pracovních míst docela velký. Ve skutečnosti se podívejte na tuto statistiku Angel.co.

Počet výpisů krypto společnostmi se za 6 měsíců téměř zdvojnásobil.

Tony Zerucha v Bankless Times ano Analýza nárůstu pracovních míst souvisejících s blockchainem a bitcoiny na webových stránkách portálu Job Indeed. Toto našel:

 • Od listopadu 2015 společnost Indeed zaznamenala 1 065% nárůst vyhledávání pracovních míst, kde se na stránkách společnosti o hledání zaměstnání zmiňuje „blockchain“, „bitcoin“ nebo „kryptoměna“..

 • Hledání zaměstnání na základě zmínek „blockchain“, „bitcoin“ nebo „kryptoměna“ se od listopadu 2015 zvýšilo o 621%.

Následující graf ukazuje růst zájmu uchazečů o zaměstnání s těmito klíčovými slovy i růst počtu pracovních míst u pracovních míst s těmito klíčovými slovy pro dané časové období.

Meteorický vzestup technologie blockchain vedl k vážnému nedostatku kvalifikovaných vývojářů blockchainu. Ke konci roku 2016 vývojář blockchainu Jeff Garzik řekl agentuře Bloomberg, že na světě je jen asi 250 skutečných odborníků na blockchain. Současný nedostatek znamená, že dobře informovaní vývojáři blockchainu mohou za svou práci přikázat vysoké platy. Wall Street Journal uvedl, že někteří vývojáři dostávají nabídky až 250 000 $ u velkých finančních institucí.

I nyní je poptávka po pracovních pozicích v kryptoměně stejně vysoká jako dříve. LinkedIn, populární obchodní sociální síť, zaznamenal v roce 2017 téměř trojnásobný počet příspěvků souvisejících s blockchainem.

Scott Bittle ze společnosti Burning Glass Technologies, analytické firmy zabývající se zpracováním dat, která v roce 2017 zaznamenala 115% nárůst příspěvků pro vývojáře blockchainu, uvádí:

„Kvůli svému spojení s„ kryptoměnami “je blockchain spojen s financemi; a velké banky jako Liberty Mutual, Capital One a Bank of America zveřejnily své nabídky. Poptávka po blockchainu je však mnohem širší, “poznamenává,„ včetně významných poradenských firem jako Accenture a Deloitte a technologických společností jako IBM a SAP. To je další důkaz, že svět podnikání začíná brát blockchain vážně. “

Kurzy blockchainu: vyplnění mezery

Abychom uspokojili tuto rostoucí poptávku, dalším zjevným krokem, který je třeba podniknout, je mít zdroje, které mohou skutečně trénovat vysoce kvalitní vývojáře blockchain.

Trh práce se snaží držet krok s náhlou poptávkou po blockchainových vývojářích. Kvůli nízké nabídce a vysokým nárokům mohou kvalitní vývojáři získat velmi značný příjem.

Podle průkopníka bitcoinů Jereda Kenny mohou zkušení odborníci na blockchain vydělat roční příjem přes 200 000 USD.

Jak přesně tedy krmíte tento stroj?

Některé univerzity a soukromé společnosti reagovaly nabídkou řady kurzů souvisejících s blockchainem ve snaze uspokojit potřeby tohoto odvětví. Ukázalo se, že spolu se vzděláním dostatečného počtu lidí k uspokojení této poptávky existují i ​​další důvody, proč tyto kurzy nabízí ve prospěch těchto univerzit a soukromých společností.

 • Technologie blockchain je stále v plenkách. To představuje univerzitám jedinečnou příležitost stát se prvními v oboru blockchainového vzdělávání. Univerzity mají šanci získat jejich jména spojená s „blockchainem“ stejným způsobem, jakým se Harvard spojil s „právem“ a MIT s „inženýrstvím“. Postavit se jako dominantního hráče v prostoru je něco, co by každá univerzita chtěla udělat.

 • Jsme na pokraji vstupu do éry blockchainů třetí generace. Blockchainy jako Cardano, ICON, AION se označují jako třetí generace. Jedním z jejich nejzákladnějších cílů je dosažení interoperability. Laicky řečeno, umožní interakci mezi různými blockchainy A staršími společnostmi. To je důvod, proč si mnoho lidí uvědomilo, že trénink blockchainu není pro vývojáře blockchainu relevantní. „Normální“ zaměstnanci by se v tom měli také školit, aby se ujistili, že neztratí půdu pod nohama, když přejdeme k další fázi naší evoluce.

Typy kurzů Blockchain

Existuje několik způsobů, jak mohou blockchainové kurzy vyučovat různé vzdělávací instituce:

 • Plnohodnotný vysokoškolský titul
 • Studujte svým vlastním tempem kurzy blockchainu 
 • Blockdegree
 • Program online akcelerátoru 

Certifikace má spoustu výhod:

 • Kratší: Průměrný certifikační kurz může trvat kdekoli od 6 měsíců do 2 let. V některých případech to může být ještě kratší doba. Titul na druhé straně vydrží minimálně 2 roky.

 • Snadno dostupné: Většina certifikací je snadno dostupná online a lze je provést ve vašem vlastním čase, tempu a místě. Stupně však mohou vyžadovat, abyste se připojili ke třídám a řídili se harmonogramem univerzit.

 • Více zaměřené: Certifikace jsou více zaměřeny na předměty než na tituly. Např. pokud děláte certifikaci na programování v C ++, pak se chystáte naučit C ++. Pokud však děláte diplom z informatiky, možná budete muset na semestr dokonce absolvovat environmentální studia nebo matematiku.

 • Levnější: Je zřejmé, že jelikož certifikace trvají kratší dobu, jsou mnohem levnější než tituly.
 • Méně věkově omezující: Obvykle se studenti nebo studenti v pozdějším věku do poloviny 20. let rozhodnou pro tituly. Lidé ze všech oblastí života a věkových skupin však žádají o certifikaci kvůli flexibilitě, kterou poskytuje podle plánu a umístění.

Podle The Washington Post se výrazně zvýšil počet lidí, kteří jsou držiteli post-maturitních certifikátů. Zde jsou některá z čísel:

 • V roce 2010 získalo pověření téměř 51 000 lidí, což je nárůst o 46 procent za pět let.
 • U mužů jim certifikace přidává 25% k příjmu.
 • Pro ženy je to 13% přírůstek jejich příjmu, ale je to hlavně proto, že byly převážně v méně technických oborech.
 • Podle výzkumu Centra pro vzdělávání a pracovní sílu Georgetown University mají asi 3 procenta pracovní síly, tj. 4 miliony pracovníků, osvědčení.

Možnosti kurzů Blockchain

Naučte se vývoj blockchainu s Blockgeeks

Jako lídr v blockchainové komunitě jsme v Blockgeeks organizovali vlastní kurzy, abychom lidem pomohli lépe porozumět této technologii a připravili je na vynikající příležitosti na trhu práce. V současné době máme dva online kurzy vedené lídry v oboru. Cílem těchto kurzů je přiblížit studentům technologii blockchainu a poskytnout jim praktické dovednosti, které jim pomohou v kariéře.

Blockchain Enterprise Training: Praktický přístup

Tento Blockchain Certified Enterprise Accelerator provede studenty základem, dá jim pevný základ, na kterém mohou stavět, poté přejde k pokročilejším znalostem a naučí je, jak mohou v konkrétních situacích uplatnit technologii blockchain..

Na konci kurzu budou studenti schopni vytvářet, propojovat a používat svůj vlastní osobní blockchain v AWS. Naučí se, jak používat MultiChain Streams a také jak vytvářet vlastní blockchain aplikace.

Tento kurz je ideální pro

 • Zaměstnanci, kteří by chtěli při své práci využívat technologii blockchain
 • Enterprise klienti, kteří chtějí používat Blockchain
 • Studenti, kteří chtějí ve svých projektech používat technologii blockchain
 • Investoři, kteří chtějí lépe porozumět tomuto odvětví
 • Podnikatelé, kteří chtějí přijmout technologii jako součást nových podniků
 • Produktoví manažeři, kteří uvažují o použití blockchainu
 • Přední konzultanti v oboru

Vývojář Ethereum: Vytvořte decentralizovanou aplikaci Blockchain

Jedná se o praktický kurz, který studenty naučí vše, co potřebují vědět o vytváření decentralizovaných aplikací blockchain. ethereum je jedním z nejslibnějších blockchainových projektů a tato řada online kurzů si klade za cíl poskytnout studentům důležité dovednosti v revolučních technologiích. Na konci budou moci vyvíjet své vlastní blockchainové aplikace založené na Ethereu.

Jedná se o zaměřený kurz, který je pravidelně aktualizován o nejnovější vývoj ve světě ethereum. Vyžaduje postupný přístup k výuce studentů, jak budovat své decentralizované aplikace. Zahrnuje také diskusní fórum, kde si studenti mohou promluvit se svými lektory o dalších informacích.

Kurz blockchainu vývojáře ethereum je zaměřen na ty, kteří mají základní znalosti o vývoji webových aplikací, javascript, Ajax Request, AngularJS, Gulp / Grunt a Node, Package Manager. Tyto koncepty jsou postaveny na všech třídách.

Dvě možnosti

 • Studujte svým tempem
 • Využijte náš online program akcelerátoru Blockdegree 

Na konci kurzu budou studenti:

 • Umět naslouchat konkrétním událostem a reagovat na ně
 • Rozumět tomu, jak používat různé datové typy
 • Umět psát testovací případy k nasazení decentralizované aplikace
 • Zjistěte, jak přistupovat a měnit data na blockchainu
 • Vyvíjejte sdílené blockchainové peněženky, které mohou obsahovat finanční prostředky
 • Psaním decentralizovaných aplikací se naučíte používat Truffle a Angular

Technologie blockchainu jsou stále v plenkách, ale vzhledem k mnoha velkým projektům na obzoru se zdá, že toto odvětví zažívá boom. Online kurzy Blockgeeks jsou skvělým způsobem, jak lidem skutečně porozumět, jak blockchain funguje, a uchytit se v této oblasti. Nabízíme dokonce bezplatné zkušební verze, abyste zjistili, zda jsou pro vás to pravé.

Kurzy blockchainu: Není lepší čas začít se učit

Technologie blockchainu jsou stále v plenkách, ale vzhledem k mnoha velkým projektům na obzoru se zdá, že toto odvětví zažívá boom. Online kurzy Blockgeeks jsou skvělým způsobem, jak lidem skutečně porozumět, jak blockchain funguje, a uchytit se v této oblasti. Nabízíme dokonce bezplatné zkušební verze, abyste zjistili, zda jsou pro vás to pravé.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me