Kripto telpas reklamēšanas efektivitātes palielināšana: ieskats Bitmedia

Kriptovalūtas telpai nav lieliskas reputācijas, pateicoties krāpniekiem un darknet tirgiem, kas ierindojas virsrakstos tradicionālajos plašsaziņas līdzekļos. Rezultāts ir ietekmējis kriptovalūtu uzņēmumus un kavējis to izaugsmi, daļēji reklāmas banku dēļ.

2018. gada janvārī Facebook sāka bloķēt reklāmas, kurās tiek reklamētas kriptonauda un sākotnējie monētu piedāvājumi atcēla aizliegumu 2019. gada maijā. Sekojot Facebook, dažādi reklāmu giganti aizliedza ar kriptovalūtu saistītas reklāmas, tostarp Google, kas daļēji atcēla savu aizliegumu 2018. gada septembrī vienlaikus saglabājot stingras kriptogrāfijas vadlīnijas un bieži vien bez redzama iemesla aizliedzot kriptogrāfijas kanālus.

Pat Microsoft meklētājprogramma Bing aizliedza ar kriptovalūtu saistītas reklāmas, cenšoties “nodrošināt lietotājiem drošu un saistošu pieredzi”. Kaut arī kriptovalūtu kopienas locekļi zina, ka lielākā daļa firmu, kas darbojas kosmosā, to dara likumīgi, taču viņu aizliegumu kavē šie aizliegumi.

Bucking tendence ir kriptovalūtām draudzīgas reklāmas platformas, piemēram, Bitmedia, kas strādā, lai kriptonauda uzņēmumiem sniegtu balsi, un izdevēji vairāk kontrolē kampaņas, kas darbojas viņu platformās.

Kripto reklāmas centienu veicināšana

Bitmedia ir decentralizēts kriptovalūtas reklāmas tirgus, kurā nesen tika ieviests atjauninājums reklāmdevējiem, dodot viņiem lielāku kontroli pār viņu kampaņām. Atjauninājumā tika pievienotas funkcijas, kas ļauj reklāmdevējiem izvēlēties konkrētas vietnes ar vislabāko veiktspēju un avotus, kurus rūpīgi izvēlējušies Bitmedia kontu pārziņi, palīdzot reklāmdevējiem piesaistīt vairāk.

Šī funkcija ļauj reklāmdevējiem arī atlasīt mērķauditoriju plašā izdevēju lokā, kas interesējas par viņu produktiem vai pakalpojumiem, nevis tikai kriptovalūtas lietotājiem kopumā, ļaujot veikt labākus reklāmguvumus un potenciāli piesaistīt jaunus lietotājus kriptovalūtas telpā.

Šķiet, ka Bitmedia ir strādājusi, lai atjauninātu savu platformu, lai uzlabotu vienkāršību, cenšoties ļaut kriptonauda uzņēmumiem koncentrēties uz savu produktu un pakalpojumu veidošanu un attīstību, vienlaikus uzticoties reklāmas platformai, lai tā efektīvi izplatītu savu ziņu.

Viena no Bitmedia priekšrocībām, šķiet, ir tā, ka tā neierobežo reklāmas, atšķirībā no tradicionālajiem reklāmas tīkliem. Tas nozīmē, ka reklāmdevējiem, kas izmanto Bitmedia, nav jāievēro stingri noteikumi, kas varētu mazināt kopijas jaudu un kavēt vidējo klikšķu skaitu, ietekmējot rezultātus. Protams, ļaunprātīga izmantošana un uzmākšanās nav pieļaujama. Bimedia arī dod reklāmdevējiem piekļuvi detalizētai statistikai par viņu kampaņām.

Vienas kampaņas ietvaros Bitmedia ir iespējams veikt vairākus testus, ieskaitot A / B testu izveidi, lai izveidotu tādu reklāmu variantus, kuru veiktspēja ir labāka nekā citiem. Veiktspēju var viegli izmērīt, izmantojot katras versijas statistisko analīzi, un kampaņas organizēšanai var izveidot reklāmu kopas. Reklāmdevēji var arī viegli arhivēt reklāmas kampaņas, reklāmu kopas un reklāmas, kas vairs nav vajadzīgas, un vienmērīgā procesā augšupielādēt HTML5 reklāmas un reklāmas, lai ietaupītu laiku, izmantojot Bitmedia.

Citas priekšrocības, ko Bitmedia ļauj izmantot reklāmdevējiem, ir mērķauditorijas atlase noteiktos reģionos vai valstīs, lietotāju mērķēšana mobilajā vai galddatorā, reklāmu rādīšana noteiktā diennakts laikā un norādīšana, vai reklāma atkal tiks rādīta apmeklētājam pēc tam, kad viņš jau ir noklikšķinājis uz tās vienreiz.

Bitmedia izdevējiem

Līdz šim mēs esam koncentrējušies uz Bitmedia platformu reklāmdevējiem, taču tā kalpo arī izdevējiem. Jāatzīmē, ka, tā kā reklāmdevējiem nav ierobežojumu, izdevēji var izlemt, kāda veida saturu viņi vēlas rādīt savās platformās.

Ja kāda iemesla dēļ izdevējs nevēlas, lai konkrēts reklāmdevējs rāda reklāmas savā vietnē – pat ja viņš tikai uzskata, ka tas kaitē lietotāju pieredzei -, viņi var pārliecināties, ka tikai platformā reklāmas rāda tikai apstiprināti reklāmdevēji. Lai gan kontrolē, ir iespējams arī nodrošināt, lai krājumi vienmēr būtu pilni, kontrolējot, kas izmanto izdevēju reklāmas vietu.

Izdevējiem ir jāievēro dažas vadlīnijas, lai reklamētos vietnē Bitmedia, jo šīs vadlīnijas nodrošina, ka reklāmdevēji rāda savas reklāmas reāliem cilvēkiem un saņem klikšķus no potenciālajiem klientiem, nevis robotus, kas iztukšo viņu budžetu..

Tas nozīmē, ka izdevējiem nevar būt mākslīga vai stimulēta datplūsma, kā arī viņi nevar veicināt klikšķus. Ir arī tāda veida saturs, kura dēļ izdevēji tiks noraidīti:

  • Pieaugušajiem paredzēts saturs
  • Saturs, kas saistīts ar nelegālām vielām
  • Vardarbīgs saturs
  • Resursi, kas reklamē nelikumīgas darbības vai pārkāpj starptautiskos tiesību aktus

Ir vērts atzīmēt, ka daži datplūsmas avoti arī nav laipni gaidīti: tie ietver maksas par klikšķi un stimulētus trafika pakalpojumus, klikšķu apmaiņu un surogātpasta veidus, kas novirza lietotājus uz izdevēju vietnēm..

Izdevējiem ir jāievēro vadlīnijas, kas šajā brīdī ir paredzētas, ja viņi vēlas reklamēties savās vietnēs: tām jābūt viegli lietojamām, saturam un bez ļaunprātīgām vai reklāmprogrammām, cita starpā..

Kvalitatīva pro-kriptogrāfijas reklāma

Bitmedia centieni dot reklāmdevējiem kontroli pār savu budžetu un kampaņas, ļaujot viņiem brīvi izpausties – nepieļaujot jebkāda veida ļaunprātīgu izmantošanu – vienlaikus nodrošinot, ka reklāmas tiek rādītas reāliem cilvēkiem augstas kvalitātes vietnēs, kriptonauda reklamē skatījumu..

 Reklāmu aizliegumi no tradicionālajiem reklāmas tīkliem, izmantojot tādas platformas kā Bitmedia, turpinās ietekmēt likumīgos uzņēmumus, kuri cenšas cilvēkiem piedāvāt likumīgas ar kriptogrāfiju saistītas preces un pakalpojumus..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map