Chápu, jak těžké pro některé z vás může být nákup bitcoinů, pokud nežijete v rozvinutých zemích. V případě prudkého nárůstu poptávky po bitcoinech dochází k častému pozastavení služeb prominentními světovými burzami.

Proto má smysl hovořit o alternativní službě, pomocí které lze bitcoiny koupit peer-to-peer kdykoli.

Název této služby je LocalBitcoins (aka LBC).

Více se potýká s problémem lidí v zemích třetího světa, kde je bankovní podpora téměř nulová. Tito lidé jsou kryptoměnovou revolucí, v níž jsme, často zbaveni a zanedbáváni.

Ale dnes diskutujeme o službě, která překračuje všechny tyto bariéry a usnadňuje komukoli nakupovat / prodávat BTC bez ohledu na to, kde bydlí nebo co má.

Dovolte mi začít představením společnosti a její historie.

Co je LocalBitcoins

LocalBitcoins

LocalBitcoin je směnárna bitcoinů typu peer-to-peer, která udržuje bitcoiny v úschově. Z Finska funguje od roku 2010.

Kromě toho lze pomocí této služby obchodovat s bitcoiny ve více než 16 000 městech a 248 zemích po celém světě, což je obrovské.

Nejlepší věcí na LocalBitcoins je to, že jednáte s kupujícími / prodávajícími přímo a rozhodnete se obchodovat, pouze pokud jste spokojeni s obchodními podmínkami. Jakmile se zapojíte do obchodu, můžete obdržet své fiat peníze dohodnutým způsobem prostřednictvím bankovního vkladu, PayPal, Payoneer nebo v hotovosti. A pokud jde o přijímání vašich bitcoinů, LocalBitcoins fungují jako úschova mezi nimi, abyste se nenechali podvádět.

Stále přemýšlím, proč používat LBC?

Existuje spousta důvodů, proč tuto službu využívat. O těchto si v této recenzi promluvíme, ale dvě nejdůležitější jsou – jedna, je peer to peer a druhá, má více než 35 platebních možností.

Jak začít používat LocalBitcoins?

Začínáme s LocalBitcoinem je celkem jednoduché.

V dřívějších dnech na LBC jste mohli obchodovat s BTC anonymně nebo prostřednictvím účtu s aliasem, ale od dubna 2018 se to změnilo, protože začalo vyžadovat KYC.

Prozatím se musíte zaregistrovat pomocí svého e-mailového ID a dokončit svůj KYC nahráním svých dokladů o ověření totožnosti, jako je pas, řidičský průkaz nebo doklady o národním ID, v opačném případě se musíte vzdát obchodování na LocalBitcoins.

Důvodem je, že LBC nyní pravidelně stahuje obrovské objemy obchodu, což si vyžádalo krok KYC.

Je to však dobrá věc, protože to znamená, že nikdy nebudete čelit problémům s likviditou, které byly dříve běžné.

Registrace a přihlášení k LocalBitcoins je velmi snadné.

Stačí se zaregistrovat pomocí svého e-mailového ID a začít.

Registrace LocalBitcoins

Po registraci a přihlášení k LocalBitcoins je vždy dobrým zvykem vyplňte svůj profil (kromě případů, kdy si přejete být anonymní). Někteří obchodníci vyžadují vyplnění profilu jako podmínku, takže pokud to neuděláte, nebudete moci obchodovat s obchodníky, kteří vyžadují základní KYC.

Ale nedávno v dubnu 2018 začaly LocalBitcoiny naléhat na zákazníky, kteří v posledních několika měsících zaznamenali značný objem obchodování, aby nechte se ověřit a to má zastavit nelegální praní peněz a v některých zemích jako USA je to povinné.

Pokud se tedy díváte na LocalBitcoiny jako na směnu bez KYC, můžete se mýlit!!

Hledání obchodníků na LocalBitcoins

Můžete odfiltrovat obchody a obchodníky typu „Koupit“ a „Prodat“ výběrem preferované země a platební metody (o tom budeme hovořit později).

Hledání obchodníků na LocalBitcoins

Podobně můžete použít stejný filtr na straně „prodat“ a zjistit příslušný obchod.

Obchodníci filtrují na LocalBitcoins

Nyní řekněme, že chcete „koupit“, takže budete hledat „prodejce“ a takto budou vypadat obchodní údaje poskytnuté prodejcem:

Uživatelé LocalBitcoins

Zkontrolujte obchodní podmínky / podmínky a vždy dávejte pozor na další skóre zpětné vazby. S čímkoli přes 90% je dobrý obchodník.

Platební metody LocalBitcoins & Poplatky

Při filtrování obchodníků na LocalBitcoins můžete také dát jedno další kritérium, a to platební metodu, tj. Preferovanou platební metodu, abyste dostali fiat, pokud jste prodejce, a platit fiat, pokud jste kupující.

Platební metody LocalBitcoins & amp; Poplatky

Zde jsem odfiltroval tohoto obchodníka na základě dvou kritérií, tj. Země a typu platby. Podobně můžete filtrovat obchodníky, pokud chcete prodávat bitcoiny.

Některé další oblíbené platební filtry, pomocí kterých můžete najít své obchodníky, jsou:

 • Paypal
 • Payoneer
 • SEPA
 • Western Union atd …

The poplatek struktura je na LBC zcela nominální. Registrace, nákup a prodej bitcoinů je kompletní volný, uvolnit. Uživatelům LocalBitcoins, kteří vytvářejí reklamy, je účtován poplatek 1% poplatek za každý dokončený obchod.

Poznámka: Transakce do peněženek jiných uživatelů LocalBitcoins jsou volný, uvolnit.

P2P tržiště pro bitcoiny

Jak již bylo řečeno, LocalBitcoin je P2P tržiště pro BTC.

Můžete si to také představit jako eBay pro bitcoiny, ale držte se a uvidíte to sami, proč to říkám. V této revizní části zdůrazním některé USP LBC.

A později se podělím o naše zkušenosti s jeho používáním a o to, co ještě hledáme v LBC.

Začněme.

1. Snadno vyhledávejte kupující / prodávající

Podívejte se na toto úvodní video o tom, jak nakupovat / prodávat bitcoiny na LocalBitcoins.

Přejděte do příslušné sekce „Rychlý nákup“ a „Rychlý prodej“ a vyberte svou zemi a platební metodu (o tom si podrobněji promluvíme později).

Hledání obchodníků na LocalBitcoins

Podobně můžete použít stejný filtr na straně „prodat“ a zjistit příslušný obchod.

A v tomto náhledu můžete vidět seznam kupujících a prodejců na obrázku nahoře a dole.

Obchodníci filtrují na LocalBitcoins

2. Snadno zkontrolujte kupce / prodejce na LocalBitcoins

Jakmile uvidíte seznam kupujících a prodejců, odfiltrujte spolehlivé kupce a prodejce podle jejich reputace. Pověst lze vidět v závorkách u jména prodávajícího a kupujícího tjeho forma (30+, 100%).

Takto uvidíte podrobnosti obchodu a prodejce / kupujícího po kliknutí na dohodu. Můžete ručit za skóre zpětné vazby u čehokoli nad 90% a potvrzeného počtu obchodů nad 20.

Přinejmenším tak zužuji své obchody a prodejce / kupující a pro mě to fungovalo dobře.

Uživatelé LocalBitcoins

3. Prozkoumejte celou řadu možností platby

Další vynikající vlastností LBC je, že můžete využít jejich různých platebních možností. Na LocalBitcoins lze koupit BTC následujícími způsoby:

 • Kupte si BTC za hotovost
 • Nakupujte BTC z předplacených karet
 • Nakupujte BTC z bankovních převodů
 • Nakupujte BTC z platebních bran
 • Kupte BTC za dárkové karty
 • Kupte si BTC za jiné kryptoměny

Možnosti platby localbitcoiny

4. Vždy uschovejte své bitcoinové obchody

Všechny online obchody na LocalBitcoins jsou chráněny úschovou.

To znamená, že když začne obchod, množství bitcoinů pro dohodu je automaticky rezervováno z peněženky prodejce LocalBitcoins.

To znamená, že pokud prodejce utíká s vašimi penězi a neuvolní vaše bitcoiny, podpora LocalBitcoins.com vám může uvolnit bitcoiny z úschovy.

V této poznámce, pokud prodáváte bitcoiny, nkdykoli uvolněte úschovu, než budete vědět, že jste obdrželi peníze od kupce bitcoinů.

Všimněte si také, že místní obchody nemají ve výchozím nastavení povolenou úschovu, ale když požádáte a vstoupíte do obchodu, aktivuje se. (Zdroj: LocalBitcoins.com)

5. Dejte zpětnou vazbu k dohodě

Když si dopřejete obchod, aktivuje se možnost poskytnout zpětnou vazbu o prodejci a kupujícím.

Tato skóre zpětné vazby můžete použít k ohodnocení svých obchodních zkušeností s konkrétním obchodníkem a pomoci LocalBitcoins zachovat toto hodnocení do budoucna.

Tímto způsobem z každého obchodu děláte z LBC lepší a bezpečnější platformu. A k tomu existují čtyři typy hodnocení nebo zpětné vazby, které lze na LocalBitcoins poskytnout na základě jejich zkušeností s obchodováním.

 • Pozitivní
 • Záporný
 • Neutrální
 • Blokovat bez zpětné vazby

Toto skóre také rozhoduje o tom, zda bude obchodník uveden nahoře nebo dole.

6. Kolik jsou poplatky LocalBitcoins?

Jejich model poplatků na mě docela zapůsobil, protože registrace, nákup a prodej jsou zcela zdarma. Při vytváření reklamy se uživatelům, kteří vyvíjejí reklamy, účtuje 1% za každý dokončený obchod.

A další skvělá věc je, že při převodu BTC do peněženek jiných uživatelů LocalBitcoin je účtovaný poplatek za transakci nulový. V zásadě můžete provádět bezplatné transakce do a z peněženek uživatelů LocalBitcoin.

7. Jaká je zákaznická podpora LocalBitcoins?

V mém případě byl tým podpory LBC poměrně rychlý.

Jejich tým podpory je dosažitelný na e-maily a odpovědi do tří dnů. Ale v případech, kdy bitcoinový trend prudce stoupá, se jejich podpora dostává pod obrovský tlak, kvůli kterému se reakce mírně zpozdí.

Ale i v takovém případě je jejich podpora užitečná a jejich část s častými problémy je také velmi užitečná zvyšování lístků.

Pro koho jsou místní bitcoiny?

LocalBitcoin je pro každého, kdo:

 • Chce začít v BTC a koupit si své první BTC
 • Chcete koupit BTC v hotovosti nebo jiným způsobem platby
 • Chce udělat kariéru v obchodování
 • Chce převést jiné měny v BTC
 • Chce prodat BTC za hotovost
 • Chce obchodovat s BTC se zajištěnou službou
 • Chcete se vyhnout bankovnímu systému a žít na kryptoměně atd

Je Localbitcoins bezpečné používat?

Krátká odpověď je, Ano.

Použili jsme jej a hodnotíme jej vysoce jako službu typu go-to pro lidi, kteří chtějí koupit bitcoiny v hotovosti v jiných zemích třetího světa, kde bankovní infrastruktura není tak podpůrná.

Při používání LBC je však třeba si uvědomit určité věci a být opatrní, zde jsou tyto:

 • Při obchodování v BTC na LBC důkladně zkontrolujte podmínky obchodu.
 • Pokud jste prodejce, nikdy neuvolňujte úschovu ručně, než si peníze zkontrolujete a přijmete s sebou ve své bance nebo ve svých rukou.
 • Pokud jste kupující, počkejte alespoň šest potvrzení, než budete považovat transakci BTC za úspěšnou. To může trvat až hodinu.
 • Pokud obchodujete v obrovských objemech, je vhodné setkat se s kupujícím / prodávajícím na veřejném místě.
 • Vždy se držte komunikace na samotné platformě LocalBitcoins, aby v případě jakéhokoli sporu mohla být použita jako důkaz. Nepoužívejte ke komunikaci WhatsApp nebo Facebook.

Některé další body, které musíte pečovat, jsou:

 • Zkontrolujte skóre důvěry obchodníka nebo skóre zpětné vazby. Čím vyšší skóre, tím lepší je obchodování s tímto obchodníkem.
 • Zkontrolujte také, zda obchodník provedl více než 20 obchodů. Obchodování s tímto obchodníkem je celkem bezpečné, protože není nováčkem.
 • Vždy se držte komunikace na samotné platformě LocalBitcoins, aby v případě jakéhokoli sporu mohla být použita jako důkaz.
 • Nikdy neuvolňujte úschovu ručně, dokud si peníze nezkontrolujete a nepřijmete s sebou do své banky nebo do svých rukou.

Nejlepší je také obchodovat s obchodníky, kteří mají úplný profil, nebo můžete požádat o ověření nebo odeslání ID u vyšších částek, než se pustíte do obchodování prostřednictvím LocalBitcoins.

Pokud děláte tyto věci správně, nemusíte se bát, že vás někdo podvede.

Navíc je uživatelské rozhraní LocalBitcoins intuitivní pro navigaci, což z něj dělá špičkového kandidáta mezi P2P bitcoinovými burzami.

A konečně, jeho legitimita mluví sama za sebe, když uvidíte tyto globální grafy objemu pro LocalBitcoin od roku 2013 a jak rostl:

Objem LocalBitcoins

Takže do toho a vyzkoušejte LocalBitcoins sami.

Vytvořte si účet LocalBitcoins zdarma

Nyní je čas slyšet od vás: Už jste použili LocalBitcoiny? Pokud máte, podělte se s námi o své zkušenosti v níže uvedených komentářích.

Líbí se vám tento příspěvek? Nezapomeňte to sdílet!

Zde je několik dalších ručně vybraných recenzí, které byste si měli přečíst dále:

 • Populární webové stránky pro okamžitý nákup bitcoinů pomocí debetní / kreditní karty
 • Nejlepší indické bitcoinové webové stránky pro nákup bitcoinů
 • Jak začít investovat do bitcoinů – Průvodce pro začátečníky
 • Nejlepší způsoby převodu bitcoinů na hotovost [Fiat]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me