Investice do bitcoinů je jednou z nejnovějších zpráv po celém technologickém světě.

Určitě je zde vysoké riziko, ale vysoký je také potenciál pro odměny.

I když existuje mnoho lidí, kteří se domnívají, že bitcoin je bublina, existují uživatelé, kteří tuto potenciální bublinu používají jako způsob vydělávání spousty peněz.

Dalším aspektem boomu bitcoinů jsou další nové coiny, které tvoří celý „ekosystém kryptoměny“.

Zde v CoinSutra jsme pokryli mnoho z těchto „altcoinů“. Altcoiny nalezené na CoinSutra jsou technicky spolehlivé na základě bílé knihy projektů, značného množství odvedené práce a pevných základů, na nichž jsou tyto projekty postaveny.

Nedávno jsem mluvil trochu o Bittrexu a Poloniexu, dvou populárních burzách kryptoměn. Vzhledem k tomu, že se tyto burzy stávají stále populárnějšími, získání altcoinu na nich uvedených vyžaduje čas.

To je důvod, proč se stávají populární i jiné kryptoměnové burzy jako Binance, YoBit. Pomocí těchto ne tak populárních burz můžete získat přístup k některým novým coinům, které velké burzy jako Bittrex a Poloniex dosud neuvedly.

Jedna skvělá věc, jak získat minci na méně populární burze, je to, že když je jedna z těchto mincí uvedena na BIttrex a / nebo Poloniex, můžete očekávat obrovský nárůst ceny.

Zřeknutí se odpovědnosti: Toto není investiční poradenství; spíše vám to pomůže pochopit média, která můžete použít k investování do kryptoměn.

V této příručce se s vámi podělím o recenzi YoBit.net, méně populární burzy kryptoměn, která často přidává nové a méně známé altcoiny..

Recenze burzy YoBit

YoBit není v krypto světě nový název.

V roce 2015 byl YoBit představen na Fórum BitcoinTalk. Nabízí mnoho stejných funkcí a charakteristik jako jiné burzy kryptoměn.

Jejich hlavní panel vypadá takto:

Recenze Yobit

Rozhraní vypadá trochu zastarale ve srovnání s něčím jako Bittrex, ale stále je dost dobré na to, aby bylo možné snadno obchodovat s krypty.

Zabezpečení YoBit

YoBit nabízí dvoufaktorovou autentizaci a funkci zabezpečení e-mailu s ověřením přihlášení.

Povolení dvoufaktorového ověřování je volitelné, ale je to něco, co byste měli povolit, jakmile vytvoříte účet. Bez ohledu na to, jakou platformu používáte, je to jedna funkce, kterou by měl každý investor do kryptoměny používat od prvního dne.

Zabezpečení YoBit Exchange

YoBit také podporuje funkci „Zmrazit výběry“, pokud máte pocit, že jste pod útokem. K této funkci lze přistupovat ze stránky nastavení profilu.

InvestBox

Jedna věc, která se mi na YoBitu nelíbí, je nedostatek nabízené dokumentace o tom, jak používat výměnu.

Mají například něco, čemu se říká „InvestBox“, což je něco podobného úvěrovému programu, jaký nabízí Poloniex. Ale chybí mu podrobnosti …

Investujte své coiny zdarma do InvestBoxu! Je to nástroj pro vývojáře k propagaci svých mincí. NENÍ to pyramida / HYIP, všechny platby se provádějí ze zvláštního fondu. InvestBoxy mohou změnit stav z Aktivní na «Žádné mince», ale svou investici můžete kdykoli zavřít, je 100% bezpečná. Chcete-li získat platby InvestBox za BTC, ETH, DOGE, LTC, DASH, WAVES – musíte na těchto mincích hrát minimálně 5 kostkových her / den.

Yobit-Investbox

Pokud pochopíte, jak InvestBox funguje, můžete pravděpodobně vydělat slušné množství peněz. V této fázi však nejsem velkým fanouškem důvěryhodnosti YoBitu s příliš velkými částmi mých peněz, pokud nezlepší jejich celkovou zákaznickou zkušenost.

Nejlepší část o burze YoBit …

Moje oblíbená část burzy YoBit je, jak rychle vypisují nové coiny.

To dává chytrým investorům dostatek příležitostí získat tyto nové coiny během počátečních fází. To také řeší problém nové mince, která potřebuje peněženku (protože je můžete uložit na burze). Poznámka: Jakmile peněženka vyjde po minci, měli byste tam své mince přesunout.

Jedna důležitá věc, kterou je třeba vědět:

  • Každá společnost může za malý poplatek uvést své mince na YoBit.

Mince YoBit

To je důležité vědět, protože na této burze lze snadno uvést mnoho „podvodných mincí“.

Musíte být tedy velmi opatrní, protože mít na YoBitu uvedenou minci není spolehlivá. Takže pokud uvidíte minci, která se pyšně propaguje jako uvedená na YoBit, příliš se nevzrušujte.

Protože YoBit stále přidává nové mince, často nemají podporu potřebnou pro peněženky těchto mincí. To znamená, že nebudete moci vybrat některé ze svých „sraček“.

Vím, že to zní riskantně a doufám, že se vám to nestane, ale je důležité to vědět.

Další funkce:

  • YoBit Dice: Funkce hazardu, kde můžete sázet s jakoukoli mincí podle vašeho výběru.
  • Podpora: Nabízejí podporu prostřednictvím systému jízdenek, ke kterému máte přístup ze svého řídicího panelu.
  • Jazyk: Stránka je k dispozici v angličtině, ruštině a čínštině.

Závěr: Je YoBit legální burzou?

YoBit rozhodně není podvodná burza a můžete ji bezpečně použít k obchodování s kryptoměnami.

Nejsou však tak vyleštěné jako jiné možnosti, jako jsou Binance, Bitfinex, Bittrex (abychom jmenovali alespoň některé).

Pokud chcete získat jisté krypty, které jsou k dispozici pouze na YoBit, můžete to určitě udělat.

Vždy byste si však měli být vědomi rizik, která s investováním do kryptoměny souvisejí.

Vytvořte si účet na YoBit

Důležité odkazy:

Použili jste YoBit k výměně kryptoměny? Jaká byla vaše zkušenost? Sdílejte svou recenzi na YoBit v sekci komentářů níže!

Zde je několik ručně vybraných článků, které byste si měli přečíst dále:

  • Nejlepší bitcoinové burzy na světě pro obchodování s bitcoiny
  • Recenze Changelly: Je to spolehlivá alternativa k ShapeShift pro výměnu kryptoměn?
  • Seznam nejlepších kryptoměn na světě ke koupi jakýchkoli altcoinů

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me